Prace wysokościowe – Śląsk

Wykonywane w sposób solidny i bezpieczny prace wysokościowe, to najlepsza wizytówka firmy AT. Oferujemy swoim klientom szeroki zakres usług obejmujący kompleksowe wykonywanie prac na wysokościach. Jeśli potrzebują Państwo doświadczonej i profesjonalnej ekipy alpinistycznej, która wykona powierzone jej prace w sposób kompleksowy, a swoje usługi świadczy na terenie województw śląskiego i dolnośląskiego, trudno o lepszy wybór niż AT Prace Wysokościowe. Na Państwa życzenie wykonamy szereg usług na wysokościach, m.in.:

  • montaż membran dachowych,
  • czyszczenie oraz mycie elewacji,
  • piaskowanie kominów,
  • montaż reklamy wielkoformatowej,
  • malowanie elewacji,
  • montaż konstrukcji.

Wymienione powyżej prace wysokościowe to zaledwie najpopularniejsze usługi na wysokości, jakie wykonujemy na zlecenie naszych klientów. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość, umiejętność dotarcia w najbardziej niedostępne miejsca oraz szybkie i skuteczne działanie. Usługi na wysokości wykonywane przez zespół techników dostępu liniowego na Śląsku stanowią optymalne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczającej ilości miejsca na rozstawienie rusztowań, podestów i platform, nie pozwala na to wysokość obiektu lub koszty związane z przeprowadzeniem tego typu operacji. Wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody zawodzą lub okazują się nieopłacalne, nasze usługi na wysokościach cieszą się powodzeniem i stanowią gwarancję solidnie wykonanej roboty.

 

Solidne i niedrogie prace na wysokościach

Usługi i prace wysokościowe doskonale sprawdzają się zarówno w branży budowlanej, jak i reklamowej. Poza myciem i malowaniem elewacji, piaskowaniem czy zakładaniem membran dachowych, oferujemy także montaż reklam wielkoformatowych na obiektach i budynkach, montaż pylonów i masztów reklamowych oraz wiele innych prac wysokościowych. Obszarem naszego działania objęte są województwa dolnośląskie i śląskie. To właśnie na ich terenie wykonujemy powierzone nam prace na wysokości. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i zlecenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjne warunki współpracy i konkurencyjne ceny, co daje nam przewagę nad innymi firmami alpinistycznymi.